Hakkımızda

sitetiko.com
2008 yılında kurulmuş olan firmamız, ürettiği kaliteli internet sitelerini tüm Türkiye'ye ulaştırabilmek amacıyla 2014 yılında sitetiko.com projesini hayata geçirmeye karar vermiştir.

Oluşturulan gelişmiş altyapı sayesinde;
Tanıtım siteleri, Kurumsal internet siteleri, Ürün tanıtım siteleri ve İlan siteleri yazılımsal dinamik alt yapıyla üretilmiş olup çok daha fazlası üretilmeye devam etmektedir.

Sürekli güncellenen ve geliştirilen altyapı sayesinde sitetiko.com, müşterilerinin tüm geliştirme taleplerine cevap verebilecek esnek bir yapıya sahiptir.

Kalıplaşmış hazır internet sitesi tabularını yıkmayı hedefleyen sitetiko.com, hitap ettiği iş alanından beklenen tüm özellikleri tek bir internet sitesi içersinde barındırabilmeyi amaç edinmiştir.

Hizmet ve ürünlerinin temellerinde her zaman erişim ve kullanım kolaylığı bulunan, bu sebeple de her şey dahil internet sitesi hizmeti veren sitetiko.com, hosting, domain gibi edinilmesi ve takibi yapılması zorunlu olan tüm detayları komple bir hizmet olarak sunar.

Sitetiko.com 7/24 teknik destek hizmeti ile ürünlerinin her daim arkasında durması gerektiğinin de bilincindedir.

İnternet siteleri yazılım, tasarım ve sunucu alanlarında uzmanlık gerektiren komplike bir sistemdir. Kendi alanlarında profesyonel ekibe sahip sitetiko.com, sizlere eksiksiz hizmet vermek için har daim canla başla çalışmaktadır.