Makale

Responsive Tasarım

Günümüzde internete giren insanların %70'inden fazlası cep telefonu kullanıyor.

Google Seo

Bulunabilir olmak önemlidir! İnternet siteniz insanların sizi farketmesi için var..

Yeni Site Kurma Maliyeti

Yeni bir web sitesi kurmak için belirli maliyet planları oluşturulmalıdır. Piyasadaki web tasarım firmalarının size sunduğu fiyatlar iyi bir şekilde incelenmelidir.

Mobil Uyumlu Site Nedir?

Web sitenizi oluştururken mobil uyumu gözetiyor musunuz? Artık mobil uyumlu siteler olmazsa olmaz. Google mobil uyumlu siteler için yeni planlar yaparken..

Kendi Siteni Nasıl Kurabilirsin?

Kafanızdaki fikir veya amacınız ne olursa olsun bir web sitesi kurmak istediğinizde düşündüğünüz ilk şey bunu ne şekilde yapacağınızdır.

İnternet Sitelerinin Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

Bugüne kadar hiç internet sitesi yaptırmadıysanız da eğer biraz teknolojik gündemi takip ediyorsanız, internet sitelerinin hazırlanması için uygulanan fiyat farklılıklarını görüyorsunuzdur. Elma da olsa, armut da olsa, internet sitesi de olsa durum değişmiyor.

Web Tasarım Şirketlerinden Teklif Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şirketinizin web sitesini tasarlarken görselliği, içerik panelleri, arama motorlarıyla ilişkisi gibi birçok detayı önemsersiniz. Bir web sitesi yaptırmak istediğinizde web tasarım şirketi seçmek sizin için en zor detaylardan birisidir. Çünkü istediğiniz gibi bir web sitesinin yanı sıra fiyatlarda da en akıllı çözümü bulmak gerekir.

Web Tasarım Sonrası Teknik Destek

İnternet sitenizin kurulumunun tamamlanmasına kadar birçok aşama kaydettiniz ve sonunda web siteniz tamamlandı. Hazır web sitesi tamamlanana kadar, tasarım ve şablon süreçlerinin yönetimi. Ürününüze yönelik ekstra çözümler, referans incelemeleri ve fiyatlandırma işlemlerine kadar engelleri bir bir aştınız.

Web Tasarım Nedir?

Her gün girdiğiniz sosyal medya platformları, ürün satın almak için girdiğiniz e-ticaret siteleri, şirketinizin web sitesi ve internet üzerinde bir domaine ve hostinge sahip, erişilebilen her sitenin görünün yüzüne web tasarım denilmektedir.

Web Tasarım Fiyatları

Son yıllarda bilişim sektöründeki gelişme oldukça büyük bir sıçrama yaşamıştır. Dijital dönüşümünü en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen ve buna bağlı olarak web sitesi kurmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Web Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dijital dönüşüme ayak uydurmak için firmanızın internetteki yüzünü yenilemek istediğinizde, dijital dönüşümün gerekliliklerini taşıyan bir web sitesi gereklidir. Bu gereklilikler genel itibariyle SEO uyumlu olan, mobil uyumlu, altyapısı güçlü, tasarımsal olarak göze hitap eden siteler olarak açıklanabilir.

Tek Sayfalık Site Kurmak

Aslında uzun yıllardır farketmeden belki de tasarımı gerçekleştirilen fakat varlığı netleştirilmemiş kartvizit siteler, web tasarım firmalarının yeni gözdesidir. Tek sayfa site kurmak istediğinizde artık sizin için bu siteler hızlıcak kurulmaktadır.

SEO Uyumlu Web Tasarım Nedir?

SEO uyumlu web tasarım, web sitenizin arama motorların sevilen çocuğu olmanız için gerekli teknik desteğin sağlandığı tasarımlardır. Bu tasarımlar sayesinde Google gibi popüler arama motorlarının gözdesi olabilirsiniz. Size daha işin başında avantajlı bir konuma sokmak için var olan bir seçenektir.

Responsive Tasarım Nedir?

Web siteleri için yeni bir teknoloji olan responsive tasarım, mobil kullanıcılara özel web sitesi tasarımları olarak açıklanabilir. Biraz daha detaya inmek gerekirse, tabletlerinizden veya mobil cihazlarınızdan erişebildiğiniz bu tasarımlar, duyarlı web tasarım anlamına gelmektedir.

Kurumsal Tabanlı Web Sitesi

Yola kar elde etme amacıyla çıkan işletmeler kısa zamanda kendilerilerini yolun dışında bularak, ticari sektörden hızla uzaklaşmaktadır. Peki bu uzaklaşmanın en temel sebebi nedir? Gelişen teknolojiye ve yeniliklere ayak uyduramayan şirketler, diğer şirketlerin gerisinde kalarak sektörden uzaklaşmaktadır.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Web tasarımın dost olanı olur mu demeyin, Sitetiko.Com yaptı oldu! Kullanıcılarınızı sizin yerinize düşünen tasarımlarla, kurumsal siteniz hazır. İnternete hemen hemen her yerden erişim sağlayan kullanıcılar, ellerinden mobil cihazları ve tabletleri düşmeksizin internette dolaşmaktadırlar.

Hosting Nedir?

Web sitesi kurarken sürekli karşımıza çıkan hosting nedir? Web hosting nedir? Barındırma, yer sağlama gibi kısa kelimelerle açıklanabilir. Fakat biraz daha detaylı açıklama yapmak gerekirse, hosting hazırlanan web sitelerinin dosyalarının tutulduğu ve erişim sağlandığı yerlerdir.

Hazır Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Hazır web sitelerinin kendini göstermeye başladığı şu son zamanlarda iyi bir web sitesi açmak yine de zor bir hal alabiliyor. Yeterli teknik donanıma sahip olmadığımızda soluğu hemen hazır site kur hizmetleriyle ön plana çıkar firmalarda alıyoruz.

Hazır Ürün Tanıtım Siteleri

Pazarlama departmanı için döktüğünüz paraların biraz boşa gittiğini düşünebilirsiniz. Geleneksel yöntemlerin eskidiği günümüzde artık dijital pazarlama kendini göstermeye başlamıştır. Radyolarda duyduğumuz o reklam jingleları, televizyon ekranlarına bizi kitleyen reklamlar artık biraz eski moda kaçmaktadır.

Domain Nedir?

Domain nedir? Hiç internette tarayıcı çubuğunuza yazdığınız site isimlerinin ne için kullanıldığını ve nasıl bir alt yapıya sahip olduklarını merak ettiniz mi? Peki alan adı nedir? Domain olarak adlandırılan alan adları, web sitelerinin internette yer almaları için sağlanan kimlik olarak tanımlanmaktadır.

Hazır Sitenin Faydaları

Gelişen dijital çağda bir web sitesi kurmanın zorlukları herkesçe malumdur. Web sitesi kurarken kimi zaman bir yazılımcıdan kimi zamansa profesyonel bir firmadan destek alırız. Aldığımız web sitesi desteği ile sitemiz hazır hale gelir ve kullanmaya başlarız.

Hazır İlan Sitesi

Ürün satmak için en ideal yollardan biri haline gelen ilan siteleri, artık önüne geçilemez bir hızla ilerlemektedir. İnsanlar hazır ilan sitesi açmak için adeta birbirleriyle yarışırcasına hareket etmektedir. Özellikle ikinci el piyasasında büyük bir hareketlenme yaşanmaktadır.