İnternet Sitelerinin Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

İnternet Sitelerinin Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

Bugüne kadar hiç internet sitesi yaptırmadıysanız da eğer biraz teknolojik gündemi takip ediyorsanız, internet sitelerinin hazırlanması için uygulanan fiyat farklılıklarını görüyorsunuzdur. Elma da olsa, armut da olsa, internet sitesi de olsa durum değişmiyor. Her ürünün ve hizmetin kalite farklılıkları olabiliyor. İnternet site fiyatları bu farklılığın bulunduğu bilişim hizmetlerinden  birisini oluşturuyor. Gelişen internet dünyası, her gün birçok sitenin kurulumuyla birlikte büyüyor. Büyüyen internet ortamı, site fiyatlarında da bir farklılaşmayı beraberinde getiriyor.

Ucuz site alacağım diye kendinizi paralayıp sonunda bir şirketle veya şahısla anlaşma sağlayabilirsiniz. Yalnız bu anlaşma size bazen daha pahalıya mâl olabilir. Düşük site fiyatlarıyla aldığınız ürünler teknik desteklerden yoksundur. Siteyi yapan kişiler, yaptıktan sonra sizinle bir daha iletişime geçmek istemeyebilir. Yani yediğiniz ucuz yahni, boğazınıza dizilebilir. Peki daha profesyonel ve özel tasarımlar içeren hizmetler almak istediğinizde ne olacak? Size hem zamandan hem paradan kaybettirecek… İstediğiniz gibi bir siteye sahip olursunuz olmasına ama bu sefer de takviminizin gerisinde kalmış olacaksınız. Bu da yetmez gibi onca masraf… Daha yolun başında sendelemeye başlarsınız.

Sitetiko.Com size bu ikisinin ortasında, uzlaşmacı bir tavırla yaklaşıyor. Uygun fiyatlarla kaliteyi birleştiriyor ve site fiyatları sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor. Kalitesine göre ucuz site diyebileceğiniz hizmetler edinebiliyorunuz. Ayrıca güvenilirlik vaat eden hizmetlerle, size günün her saati teknik destek sağlanmaktadır. Sizin için özelleştirilebilir çözümler sunan hizmetlerle, yapmak istediğiniz değişiklikler olduğunda, destek sağlanır. Tekni detaylarda kendinizi kaybetmeden hizmet alabilirsiniz. Aradaki fiyat farkının bir sebebi de verilen teknik hizmetin her zaman en güncel ve yeni donanımları/yazılımları içermesidir. Bu tarz maliyetler aradaki fiyat farkını oluşturmaktadır. Yani ödediğiniz o fark yine sizin aldığınız hizmeti oluşturan bileşenlere aittir.

#ucuz #site #fiyatları