Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Kullanıcı Dostu Web Tasarım

Web tasarımın dost olanı olur mu demeyin, Sitetiko.Com yaptı oldu! Kullanıcılarınızı sizin yerinize düşünen tasarımlarla, kurumsal siteniz hazır. İnternete hemen hemen her yerden erişim sağlayan kullanıcılar, ellerinden mobil cihazları ve tabletleri düşmeksizin internette dolaşmaktadırlar. En ufak sorunu çözmek için soluğu internette alan kullanıcıların en sevmediği şeyse erişelemeyen, yavaş yüklenen veya siteyle bir savaş içerisinde olma durumudur. Mobil kullanıcıların günümüzde en çok şikayet ettikleri şey, mobil uyumlu olmayan sitelerdir. Küçücük ekran üzerinde işlem yapmaya çalışan kullanıcılar bir süre sonra o siteleri ziyaret etmemektedir. Siz de bu sitelerden birisi olmak istemiyorsanız web sitesi kurmak istediğinizde adresiniz biz olalım!

Kurumsal site çalışmalarımızla kullanıcıların isteklerini göz önünde bulundurarak, kolay kullanılabilir ve ihtiyaçları karşılayabilen siteler tasarlıyoruz. Yenilikleri yakalıyor ve mobil uyumlu siteler hazırlayarak kullanıcılara daha rahat bir internet deneyimi yaşatıyoruz.

Nasıl ki işletmelerin devamlılığı, kalitenin sürdürebilirliğiyle sağlanıyorsa web sitesi kurma işlemlerinde de müşteriler için kalite sürdürülebilir olmalıdır. Kurumsal sitelerde, profesyonellik ilkesi benimsenerek ilerlenmelidir. Hızlı açılabilen siteler kurulmalıdır. Bir web sitesinde 3 sn’den fazla beklemeyen kullanıcılar sitenizi bir daha gelmemek üzere terketmektedir. Web sitesi kurmak istediğiniz firmanın, sitenizin alt yapısını iyi bir şekilde oluşturduğundan emin olmalısınız. Kurumsal sitelerde en önemli şey, müşterilerin her zaman diliminde sitenize erişebiliyor olmasıdır. Sitenize erişemeyen kullanıcılar, bunu hemen olumsuz bir durum olarak görecektir. Doğru linklemeler ve iyi oluşturulmuş kategori linkleri web sitesi kurma aşamalarında gözetilmesi gereken önemli hususlardandır. Size bütün bunları eksiksiz olarak vaat etmekteyiz. Karmaşık menülerden kaçınarak hazırladığımız siteler, kullanıcıların aradıklarını bulmasına da yardımcı olmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti böylece katlanmaktadır. Paylaşmayı seven kullanıcılar için sosyal medya eklentileri de web sitesi kurarken sizlere sağlıyoruz. Böylece kurumsal siteniz ağızdan ağıza dolaşarak kendiliğinden pazarlanması da sağlanmış oluyor.

    

#web #sitesi #kurma #kurumsal #site