Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Son yıllarda bilişim sektöründeki gelişme oldukça büyük bir sıçrama yaşamıştır. Dijital dönüşümünü en iyi şekilde gerçekleştirmek isteyen ve buna bağlı olarak web sitesi kurmak isteyenlerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Artan talep arzı da doğurmaktadır ve bu bağlamda hizmet sağlayan web tasarım firmalarına her gün bir yenisi eklenmektedir. Peki site kurmak ne kadara mal oluyor? Site fiyatlarındaki farklıklar neden meydana geliyor?

Ucuz site kurmak isteyen işletme sahipleri genelde site kurmak ne kadarlık bir bütçe gerektiriyor bunun araştırmasına girişeceklerdir. Girdikleri araştırma sonucunda 100 TL ile 5000 TL arasında değişen ortalama site fiyatları ile karşılaşacaklardır. Elbette bu belirlenmiş ortalama değerleri içermektedir. Piyasadaki freelancer çalışanlar, farklı site fiyatları uygulayabilir. Ucuz  site tasarımının adresi freelancer tasarımcılardır. Fakat verdikleri hizmetin kalitesi de oldukça tartışılır bir seviyedir. Yılların verdiği tecrübe ve kurumsal bir yüz kazanmış sitelerse en taban site fiyatlarını belirlemektedir. Bu noktada uygun bir site kurmak ne kadarlık bir maliyet içerir kestirmek zor oluyor.

Her zaman avantajlı site fiyatları ve rakiplerin göre ucuz siteler Sitetiko.Com tarafından sizlere sağlanır. KDV dahil fiyatlarla, web tasarımları artık sizin için cep yakan maliyetler olmaktan çıkıyor. Bütçenize uygun bir çözüm yolu izlenerek site haritanız oluşturuluyor ve en uygun tasarım sizin için belirleniyor.

Site Kurmak Hangi Maliyetleri İçerir?

Web sitenizi kurarken, ilk olarak domain için bir maliyet çıkartılır. Domain maliyetleriniz belirlendikten sonra hosting (barınma) hizmetleri için çeşitli paket seçenekleri değerlendirilir. Daha sonra tasarım ve içeirik yönetim sistemleri oluşturulur. Mail hizmetleri gibi ek hizmetler de sizi beklemektedir. Bu hizmetler size paket halinde sunularak daha uygun maliyetler içerebilir ve size ekonomik çözümler sunar.

             

#site #kur #ucuz #nekadar #ne #kadar