Web Tasarım Sonrası Teknik Destek

Web Tasarım Sonrası Teknik Destek

İnternet sitenizin kurulumunun tamamlanmasına kadar birçok aşama kaydettiniz ve sonunda web siteniz tamamlandı. Hazır web sitesi tamamlanana kadar, tasarım ve şablon süreçlerinin yönetimi. Ürününüze yönelik ekstra çözümler, referans incelemeleri ve fiyatlandırma işlemlerine kadar engelleri bir bir aştınız. Aldığınız üründen de memnun kalmış olabilirsiniz fakat iş burada bitmiyor. Artık birçok ürün için şirketler nasıl ki ürün sonrası da pazarlama ve ürün desteği sağlıyorsa, web tasarım hizmetleri de aynı desteği teknik olarak sağlamaktadır. Hazır web sitesi kurumlarından sonra en çok duyulan ihtiyaç teknik web tasarım sonra teknik destektir.

Ücretli siteniz yapıldıktan sonra eğer yeterli teknik bilginiz yoksa, web sitenizle başa çıkamayabilirsiniz. Problemler birbirini kovalar ve artık elinizde işlevlerini tam anlamıyla yerine getiremeyen bir site ile kalırsınız. Bu yüzden sizlere gerekli ilgiyi gösterebilen ve teknik konularda hızlı ve pratik yollar arayan web tasarım şirketleriyle anlaşmanız sizin lehinize olacaktır. Sitetiko.Com 7/24 teknik hizmetler sunar…

Sistem güncellemeleri, web virüsleri, mail problemleri, yeni kurulumlar, hosting gibi hizmetler size sağlanan teknik destekleri oluşturmaktadır.

  • Sitenize zaman zaman musallat olan spamlar, virüsler baş belası bir hal alabilir. Eğer olası bir virüs tehdidiyle karşı karşıyaysanız hızlıca iletişime geçin.
  • Veritabanınızda meydana gelen aksaklıklar, mail göndermede yaşadığınız sıkıntılar için yine firmanızdan destek almayı unutmayın.
  • Hazır web sitenizin barındırma hizmetleri, kiralama hizmetlerini içerdiği için hosting takibinin gerçekleştirilmesi önemlidir. Bunun için gerekli teknik destekleri hem hazır web sitesi tasarımı öncesi hem sonrası almalısınız.
  • Sitenizi yayına sokmadan önce de dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında teknik bilgilerin size ücretli site satışı sağlayan firma tarafından sağlanması gereklidir. Bu sayede içeriklerin en doğru şekilde siteye eklenmesi gerçekleştirilir.

#web #tasarim #teknik #destek #ücretli #site #hazır