Yeni Site Kurma Maliyeti

Yeni Site Kurma Maliyeti

Eskiyen siteniz artık güncelliğini yitirmiş, hiçbir fonsiyonu olmayan sitelerdir. Eski moda tasarımlar, eskiyen arayüz, hatalı kodlamalar ve arama motorlarına düşman bir web sitesinden kurtulmanın en iyi yolu yeni site kurmaktır. Bir web sitesi kurmak mevcut siteniz için yapacağınız masraflara nazaran daha uygundur. Yeni bir web sitesi kurmak için belirli maliyet planları oluşturulmalıdır. Piyasadaki web tasarım firmalarının size sunduğu fiyatlar iyi bir şekilde incelenmelidir.

Domain harcamalarınız olacaksa belki de en az maliyete sahip adım bu olacaktır. Yıllık domain maliyetiniz 10-50 TL arasında değişmektedir. Domain kalitesi daha düşükse, bu fiyatlar azabilir. Domain kaliteniz kaliteli ve uzantıları com, org, net gibi popüler uzantılarsa daha maliyetli de olabilir.

Yeni site kurmanın diğer adımı hosting hizmetleridir. Hosting hizmetleriyle web sitenizin barındırılacağı disk alanları satın alınır. Sizin istediğiniz disk alan boyutu, hızı fiyat farklılıkları gösterir. Ortalama hosting fiyatları 100 TL’den başlayarak yükselmektedir. Elbette daha az güven daha az para diyorsanız, daha cüzi rakamlarla da karşılaşabilirsiniz. Sitetiko.Com hem güven hem uygun fiyatlar sağlar!

İşin son raddesini tasarım oluşturmaktadır. Tasarım her zaman en yorucu ve en maliyetli bölümdür. Ücretsiz sistemlerle kurulan tasarımlar sizin maliyetsiz bir şekilde sıyrılmanızı sağlayabilir fakat işin teknik yanı ve profesyonelliği gözetildiğinde, o kadar insanın ücretli web tasarımları seçmesinin bir nedeni olmalı. Elbette en temel neden titizlik ve uzmanlık… Yeni site kurmak için bu dört adımı gerçekleştirip sitenizi sürekli güncel ve yeni tutmak sizi en üst sıralara taşıyacaktır. Kazandığınız prestij, bir web sitesi kurma işleminin maliyetinin katlanarak size geri dönmesini sağlayacaktır. Kaliteli hizmetler beraberinde biraz maliyet de getirir. Kazanmak için kaybetmek gerektiğini unutmayın ki sonunda siz karlı çıkabilesiniz…

#yeni #site #kur #maliyet #ücret